Introduction
Wij zoeken een Business analist voor ons project ‘vervanging online platform’.
Startdatum: 1-7-2026
Duur: 3+ maanden
Locatie: hybride (Alphen aan de Rijn en remote)
Organization
Je komt de werken in een team van 2 Business analisten, 4 FTE developers , 1 Projectmanager, 2 UI/UX designers en een tester.
Function
Het ‘oude ‘ platform wordt vervangen door een cutting edge / state-of-the-art online-oplossing.
Het is de bedoeling om de huidig functionaliteit te beschrijven van het bestaande high volume online platform en te vertalen in specificaties / use cases zodat development kan gaan bouwen.
Dus: je omschrijft de huidige functionaliteit, zet deze om naar specificaties / use cases en stelt de Backlog op. Op basis hiervan kunnen de developers aan de slag.
Requirements
– Minimaal 5 jaar ervaring als Business analist in complexe omgevingen.
– Ervaring met online omgevingen / high volume platforms / SAAS is gewenst.
– Ervaring aan de vendor-side is een must.
– Ervaring beschrijven van complexe functionaliteit en de vertaling naar use cases / specificaties.
– We gebruiken DevOps voor het beschrijven van de backlog, ervaring hiermee is een must.
Information
Michel Koning 073-649 7413
Application
Heb je interesse in deze freelance opdracht? Mail dan nu jouw cv en een korte motivatie aan [email protected] of up-load jouw cv via onderstaande button. Even bellen voor meer informatie kan natuurlijk ook: 06-34657362. We horen graag van je!